Τρίτη, 18 Οκτωβρίου 2016

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Πέλλας για το Σαββατοκύριακο


Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΠΣ Πέλλας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.10.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΠΕΛΛΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΩΝ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 16.00 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.
ΟΡΜΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΣΦ ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Ν.ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
Α. ΛΟΥΚΑ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ - Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.10.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 3η αγωνιστική
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00 ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 16.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ 16.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΓΡΑ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 11.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00 ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
ΤΣΑΚΩΝ 16.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΠΑΟ ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 11.00 ΠΟΝ.ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.10.2016 

ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ-Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ-ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 15.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΔΟΞΑ Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 15.30 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ-Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ-Α.Σ. ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου