Το παρόν προ ημερών έδωσαν οι υποψήφιοι Βουλευτής της Χρυσής Αυγής, Γιάννης Σαχινίδης και Μιχάλης Τσακίρης στην εκπομπή "Πρώτο Στοιχείο" της Πέλλα τηλεόρασης.
Τόσο ο κ. Σαχινίδης, υποψήφιος Βουλευτής του Νομού μας όσο και ο κ. Τσακίρης, υποψήφιος Βουλευτής Ημαθίας κάλεσαν τον κόσμο να στηρίξει τους ίδιους και τη Χρυσή Αυγή, ενώ μίλησαν και για τη φυλάκιση του αρχηγού τους και εκπροσώπων του κόμματος.
Δείτε τη συνέντευξή τους:
Τόσο ο κ. Σαχινίδης, υποψήφιος Βουλευτής του Νομού μας όσο και ο κ. Τσακίρης, υποψήφιος Βουλευτής Ημαθίας κάλεσαν τον κόσμο να στηρίξει τους ίδιους και τη Χρυσή Αυγή, ενώ μίλησαν και για τη φυλάκιση του αρχηγού τους και εκπροσώπων του κόμματος.
Δείτε τη συνέντευξή τους:
Κυριάκος Θεοδοσίου
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου