Κατατέθηκε στο πρωτοδικείο Έδεσσας το ψηφοδέλτιο του Κινήματος Δημοκρατών Σοσιαλιστών του Γιώργου Παπανδρέου. Στο ψηφοδέλτιο δεν συμμετέχει ο πρώην Βουλευτής Βασίλης Γιουματζίδης που το πιθανότερο είναι να πολιτευτεί στο επικρατείας. Πάντως λείπει το δυνατό όνομα καθώς συμμετέχουν κυρίως πρώην στελέχη του ΠΑΣΟΚ της βάσης. το ψηφοδέλτιο είναι το ακόλουθο:
Πέλλα
Μυρίδου Αντιγόνη
Αντώνης Παπάς Επιχειρηματίας
Σπανός Αθανάσιος Λογιστής
Τσεχιλίδου Χρυσούλα Αγρότισσα
Χωραφά Γεσθημανή
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου