Στο τσουνάμι φοροκαταιγίδας που οδηγούνται οι Έλληνες, αναφέρθηκε μέσω παρέμβασης της στο facebook το μέλος της κεντρικής επιτροπής του ΠΑΣΟΚ και πολιτευτής του Κόμματος Λίτσα Μακρίδου. Η κα Μακρίδου ανέφερε τα παρακάτω:
ΕΝΦΙΑ σε 5 δόσεις, κατάργηση επιδόματος θέρμανσης, καθυστέρηση πληρωμής των οικογενειακών επιδομάτων, οριζόντια περικοπή συντάξεων , κατάργηση επικουρικών, έναρξη πλειστηριασμών από Δευτερα, πενταπλάσια φορολόγηση αγροτών, 29% φορολογία στις επιχειρήσεις , υποδοχή 50.000 μεταναστών σε "στρατόπεδα συγκέντρωσης", τάφος παιδιών το Αιγαίο κι ο Πρωθυπουργός στον κόσμο του με την φράση "μας είναι συμπαθή τα νεκρά παιδιά"..
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου