Δύο σχολεία, Καλής και Πετριάς, έξι (6) εκπαιδευτικοί, εικοσιεπτά μαθητές (27) και εικοσιτέσσερις (24) γονείς έζησαν μια μοναδική εμπειρία.
Η άψογη οργάνωση του προγράμματος από την Δ/τρια του Δ.Σ. Πετριάς Πετρίδου Σοφίας, η υποδειγματική συμπαράσταση των συνοδών εκπ/κών: Κουκάκη Νίκου, Στογιαννίδου Παρασκευής, Γιαννακούλα Γιώργου, Σαρήπαπα Γιώργου και η άριστη συνεργασία μαθητών/τριών και γονέων συνοδών αξίζουν συγχαρητήρια.
Εύχομαι να είμαστε όλοι καλά και με την βοήθεια Θεού να επαναλάβουμε το ταξίδι και του χρόνου. Ευχαριστώ θερμά τον Θέμη, οδηγό μας και το ταξιδιωτικό γραφείο του Περπερίδη Παναγιώτη.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου