Ο Σύλλογος Απογόνων Μακεδονομάχων, που συνδιοργάνωσε την εκδήλωση μνήμης των Ηρώων Μακεδονομάχων Άγρα και Μίγκα, με ανακοίνωση του, ευχαριστεί για την παρουσία του τον υπουργό Εθνικής Άμυνας Αλκιβιάδη Στεφανή, καθώς και τον ευχαριστεί για τις δωρεές:
*Ενός σετ προβολής βίντεο, που θα βοηθήσει την δράση του Μακεδονικού Μουσείου στην Καρυδιά και
* Ενός σετ πυροπροστασίας, το οποίο θα τοποθετηθεί στο Μουσείο.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου