Μία δημιουργική εβδομάδα γεμάτη επισκέψεις και συζητήσεις κλείνει.
Τις προηγούμενες ημέρες είχαμε συνάντηση στην Πυροσβεστική Υπηρεσία με τον διοικητή Κ
Γεώργιος Τσιρόπουλος και πολλα ακόμη στελέχη , όπου συζητήθηκαν θέματα υπηρεσιακά και σχεδιασμού με σκοπό τη δημιουργία στενών σχέσεων και επίλυσης προβλημάτων που απασχολούν την υπηρεσία. Η πολιτική προστασία αποτελεί έναν σημαντικό άξονα της καθημερινότητας που πρέπει να δομήσουμε με όραμα και σχέδιο.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου